Sleviště | Největší slevy

Město
Kategorie

Sleviště je internetový portál, který na svých stránkách shromažďuje nejrůznější slevové nabídky mnoha slevových portálů. Na jednom místě tak máte přehled o hromadných slevách na celém internetu.

Sleviště denně aktualizuje své slevy a nabídky, které zde najdete, jsou opravdu zajímavé. Všechny slevy jsou členěny do několika kategorií, jako je například krása, kultura, asuto, adrenalin a tak podobně. Nabídky si tak můžete vyfiltrovat podle toho, co zrovna hledáte. Dále si zde můžete určit město, ve kterém budou slevy vyhledány. Můžete nechat zadanou celou Českou republiku nebo si najít jen slevy ve vašem městě nebo jeho okolí. Všechny zobrazené slevy si pak navíc můžete seřadit podle ceny, podle počtu kupujících nebo třeba podle aktuálnosti, to znamená podle stáří slevy.

Sleviště je velmi přehledně zpracovaný portál, na kterém se určitě rychle zorientuje i nováček. U každé slevy najdete původní cenu a cenu po slevě, a pokud vás nabídka zaujme, můžete ji tzv. „rozkliknout“ a prohlédnout si všechny důležité detaily. Pokud vás nakupování na Slevišti zaujme, nezapomeňte, že je nejvýhodnější sledovat tyto stránky každý den, protože slevy se zde denně aktualizují a jsou časově omezené. Proto by se mohlo lehce stát, že vám nějaká zajímavá sleva uteče, a to by byla přece škoda.

Portál Sleviště funguje na principu hromadných slev. To znamená, že po dohodě portálů s prodejci jsou slevy umístěny na internet a pokud o danou slevu projeví zájem dohodnutý počet zájemců, sleva se stává aktivní. Výhodou hromadných slev je, že potěší jak kupující, tak prodejce. Vy ušetříte a prodávající vydělá. Navíc v případě vaší spokojenosti je prodejci zaručena i dobrá reklama. Není tedy divu, že princip hromadného nakupování se v poslední době stává čím dál populárnějším.

Více informací naleznete v sekci časté otázky.

Skrz Zapakatel Slevomat Vykupto Slevy dnes Zlaté slevy Slevin Slevy na pobyty Slevové nabídky Slevové nákupy Slevy na ubytování